Benefiční koncert Panochova kvarteta pro Centrum Lhotka

Srdečně Vás zveme na koncert Panochova kvarteta, který se uskuteční v pondělí 27.5.2019 v 19.00 hod. v kostele Panny Marie Královny míru v Praze – Lhotce. Cena vstupenky je 300 Kč. Celá částka je příspěvkem do veřejné sbírky na podporu výstavby Centra Lhotka. Rezervace vstupenek je možná na benefice@centrumlhotka.cz, prodej vstupenek probíhá také každou neděli po mši svaté v sakristii kostela.

 

Více o Panochově kvartetu naleznete na těchto odkazech:

https://www.casopisharmonie.cz/rozhovory/letajici-kvarteto-slavi.html

https://www.casopisharmonie.cz/kritiky/padesatiny-panochova-kvarteta.html

http://www.koncertniagentura.cz/cz/umelci/12-panochovo-kvarteto

 

Vybrali jsme už přes 9 milionů

V průběhu března jsme v rámci získávání prostředků na Centrum Lhotka překročili hranici devíti milionů korun. Všem dárcům patří obrovský dík!

Potvrzení o daru

Milí přátelé a dárci,

v těchto dnech vystavujeme potvrzení Vašich darů pro daňové účely. Lhotečtí farníci si je mohou vyzvednout v sakristii kostela. Ostatní, kteří je dosud neobdrželi poštou, prosíme o sdělení jejich korespondenční adresy na náš mail. Ne všechny banky uvedou ve výpisu celý text poznámky pro příjemce, některé adresy proto nemáme úplné, nebo zcela chybí. Děkujeme za spolupráci a za Vaši podporu!

Do konce roku 2018 jsme vybrali přes 8,5 mil. Kč!

Do konce roku 2018 se nám podařilo na projekt Centrum Lhotka vybrat přes 8,5 milionu korun. Všem dárcům ze jejich podporu ze srdce děkujeme, je pro nás velkým povzbuzením. Na všechny pravidelně myslíme v našem kostele – každou první neděli v měsíci je mše sv. od 10,00 hod. obětována za všechny podporovatele projektu.

Řešíme interiér

Kromě fundraisingu stále pracujeme i na projektu. V těchto dnech s architekty intenzivně řešíme podobu interiéru kostela i farního centra. A tak se můžete už dnes podívat třeba do farního sálu:

Máme vyhráno!

29. května 2018 se v barokním refektáři Dominikánského kláštera v Praze uskutečnilo slavnostní vyhodnocení soutěže MÁME VYBRÁNO. Díky 727 hlasům získal projekt Centrum Lhotka 1. místo v kategorii Cena veřejnosti v roce 2018 a příspěvek 17.000 Kč.

Děkujeme všem, kteří svým hlasem projekt Centrum Lhotka podpořili!

Centrum Lhotka v Katolickém týdeníku

Dnes vychází v Katolickém týdeníku samostatná příloha o Centru Lhotka. Je plná zajímavých informací nejen o projektu přestavby fary a kostela, ale i o historii a současnosti lhotecké farnosti a o aktuálním dění na Lhotce. Věříme, že Vás zaujme. Příloha ke zhlédnutí zde.

Máme vybráno

S radostí oznamujeme, že v soutěži MÁME VYBRÁNO také pravděpodobně MÁME VYHRÁNO. Definitivní vyhlášení výsledků bude 29. května, ale již nyní můžete konečný stav vidět na mamevybrano.cz.

Číst dále