Lhotecká mariánská příloha Katolického týdeníku je tady!

Po roce jsme opět připravili přílohu Katolického týdeníku (č.15) o lhotecké farnosti a projektu Centrum Lhotka. Tentokrát je laděná mariánsky podle zasvěcení našeho kostela. Najdete v ní mimo další zajímavosti i mariánskou pobožnost ke Královně míru, kterou můžete použít ve vašich společenstvích. Celou přílohu najdete zde. Lhoteckou hymnu k Panně Marii Královně míru v provedení s varhanním doprovodem pak ke stažení najdete zde.

Děkujeme za finanční podporu i zpětnou vazbu k příloze KT

Děkujeme vám všem, kteří jste na základě přílohy Katolického týdeníku o Centru Lhotka přispěli a stále přispíváte na připravovaný projekt. Taktéž děkujeme za milá slova zpětné vazby k příloze, kterou jsme od některých z vás dostali.

Náš kostel je otevřený všem. Pokud byste chtěli naši farnost navštívit a prohlédnout si Lhoteckou křížovou cestu nebo dokonce mít pro skupinu duchovní výklad této cesty, ozvěte se, jste srdečně zváni!

Centrum Lhotka opět v Katolickém týdeníku

Právě vyšla nová příloha Katolického týdeníku č.13 o projektu Centrum Lhotka. Tentokrát Vám představujeme unikátní křížovou cestu Karla Stádníka, která zdobí lhotecký kostel a se kterou jsme museli citlivě pracovat i při návrhu úprav kostela. V příloze se dočtete i další zajímavosti a aktuality, najdete ji zde.

Připravujeme další přílohu do KT o Centru Lhotka

Právě připravujeme další přílohu Katolického týdeníku o Centru Lhotka. Tentokrát bude tématicky zaměřená na unikátní Lhoteckou křížovou cestu od Karla Stádníka. Pokud jste ji ještě neviděli, neváhejte a přijďte se podívat!

PF 2021

Děkujeme za vaši podporu v roce 2020, díky vám se podařilo na Centrum Lhotka vybrat za loňský rok přes 1,85 mil. Kč! Do roku 2021 vám ze Lhotky vyprošujeme hojnost Božího požehnání a vše dobré!

Díky, že na Centrum Lhotka nezapomínáte

Díky vám všem, že na Centrum Lhotka nezapomínáte ani v době pandemie, kdy má každý z nás jistě mnoho jiných starostí. Překročili jsme hranici 12 milionů vybraných korun. Nesmírně si vaší podpory vážíme a všem podporovatelům děkujeme!

Překročili jsme 11 milionů vybraných korun!

V průběhu prázdnin jsme v rámci získávání darů na Centrum Lhotka překročili hranici 10 milionů vybraných korun. Od září pak dárci přidali další milion. Obrovsky si vaší podpory vážíme a všem dárcům moc děkujeme!

Centrum Lhotka v aktuálním čísle Katolického týdeníku

Letošní příloha Katolického týdeníku o projektu Centrum Lhotka je na světě! Dozvíte se v ní aktuální informace o chystaném projektu, o dění a aktivitách ve farnosti a třeba i o tom, jak můžete projekt podpořit. Přílohu najdete v Katolickém týdeníku č. 39 nebo si ji můžete přečíst přímo zde.