Centrum Lhotka dostalo stavební povolení

Po pěti letech a různých peripetiích získal projekt Centrum Lhotka stavební povolení, zatím nepravomocné. Je to další podstatný krok v našem úsilí o kvalitní duchovní a pastorační zázemí v jedné z největších pražských farností. Děkujeme vám za veškerou podporu!

Opět soutěžíme v hlasovací anketě MÁME VYBRÁNO

Náš projekt farního centra byl opět zařazen do hlasovací soutěže Máme vybráno. První (krajské) kolo již probíhá a bude končit 31. 5. 2023. Prosíme, hlasujte na https://www.mamevybrano.cz/soutez-hlasovani-1-kolo-pro-2023 – naše sbírka má číslo 017 (uvádí se jméno a příjmení, e-mailová adresa a číslo telefonu, do e-mailu přijde zpráva o hlasování a tu je zapotřebí potvrdit, tím dochází k verifikaci údajů, každou e-mailovou adresu a telefonní číslo lze použít jen jednou). Budeme rádi, když pozvete k hlasování pro náš projekt i vaše přátele, příbuzné, kolegy či další příznivce našeho projektu. Děkujeme!

Díky vám jsme vybrali už přes 18 milionů!

 

Na konci roku 2018 jsme překročili vybraných 18 milionů korun a to jen díky vaší štědrosti! Jsme vám velmi vděční za všechny modlitby a dary. Do roku 2023 vám přejeme hojnost Božího požehnání, radosti, pokoje a ochrany! Vše dobré ze Lhotky!

Lhotecká mariánská příloha Katolického týdeníku je tady!

Po roce jsme opět připravili přílohu Katolického týdeníku (č.15) o lhotecké farnosti a projektu Centrum Lhotka. Tentokrát je laděná mariánsky podle zasvěcení našeho kostela. Najdete v ní mimo další zajímavosti i mariánskou pobožnost ke Královně míru, kterou můžete použít ve vašich společenstvích. Celou přílohu najdete zde. Lhoteckou hymnu k Panně Marii Královně míru v provedení s varhanním doprovodem pak ke stažení najdete zde.

Děkujeme za finanční podporu i zpětnou vazbu k příloze KT

Děkujeme vám všem, kteří jste na základě přílohy Katolického týdeníku o Centru Lhotka přispěli a stále přispíváte na připravovaný projekt. Taktéž děkujeme za milá slova zpětné vazby k příloze, kterou jsme od některých z vás dostali.

Náš kostel je otevřený všem. Pokud byste chtěli naši farnost navštívit a prohlédnout si Lhoteckou křížovou cestu nebo dokonce mít pro skupinu duchovní výklad této cesty, ozvěte se, jste srdečně zváni!

Centrum Lhotka opět v Katolickém týdeníku

Právě vyšla nová příloha Katolického týdeníku č.13 o projektu Centrum Lhotka. Tentokrát Vám představujeme unikátní křížovou cestu Karla Stádníka, která zdobí lhotecký kostel a se kterou jsme museli citlivě pracovat i při návrhu úprav kostela. V příloze se dočtete i další zajímavosti a aktuality, najdete ji zde.

Připravujeme další přílohu do KT o Centru Lhotka

Právě připravujeme další přílohu Katolického týdeníku o Centru Lhotka. Tentokrát bude tématicky zaměřená na unikátní Lhoteckou křížovou cestu od Karla Stádníka. Pokud jste ji ještě neviděli, neváhejte a přijďte se podívat!

PF 2021

Děkujeme za vaši podporu v roce 2020, díky vám se podařilo na Centrum Lhotka vybrat za loňský rok přes 1,85 mil. Kč! Do roku 2021 vám ze Lhotky vyprošujeme hojnost Božího požehnání a vše dobré!