Děkujeme za finanční podporu i zpětnou vazbu k příloze KT

Děkujeme vám všem, kteří jste na základě přílohy Katolického týdeníku o Centru Lhotka přispěli a stále přispíváte na připravovaný projekt. Taktéž děkujeme za milá slova zpětné vazby k příloze, kterou jsme od některých z vás dostali.

Náš kostel je otevřený všem. Pokud byste chtěli naši farnost navštívit a prohlédnout si Lhoteckou křížovou cestu nebo dokonce mít pro skupinu duchovní výklad této cesty, ozvěte se, jste srdečně zváni!

Může jít o obrázek 1 osoba

Centrum Lhotka opět v Katolickém týdeníku

Právě vyšla nová příloha Katolického týdeníku č.13 o projektu Centrum Lhotka. Tentokrát Vám představujeme unikátní křížovou cestu Karla Stádníka, která zdobí lhotecký kostel a se kterou jsme museli citlivě pracovat i při návrhu úprav kostela. V příloze se dočtete i další zajímavosti a aktuality, najdete ji zde.

Připravujeme další přílohu do KT o Centru Lhotka

Právě připravujeme další přílohu Katolického týdeníku o Centru Lhotka. Tentokrát bude tématicky zaměřená na unikátní Lhoteckou křížovou cestu od Karla Stádníka. Pokud jste ji ještě neviděli, neváhejte a přijďte se podívat!

PF 2021

Děkujeme za vaši podporu v roce 2020, díky vám se podařilo na Centrum Lhotka vybrat za loňský rok přes 1,85 mil. Kč! Do roku 2021 vám ze Lhotky vyprošujeme hojnost Božího požehnání a vše dobré!

Díky, že na Centrum Lhotka nezapomínáte

Díky vám všem, že na Centrum Lhotka nezapomínáte ani v době pandemie, kdy má každý z nás jistě mnoho jiných starostí. Překročili jsme hranici 12 milionů vybraných korun. Nesmírně si vaší podpory vážíme a všem podporovatelům děkujeme!

Překročili jsme 11 milionů vybraných korun!

V průběhu prázdnin jsme v rámci získávání darů na Centrum Lhotka překročili hranici 10 milionů vybraných korun. Od září pak dárci přidali další milion. Obrovsky si vaší podpory vážíme a všem dárcům moc děkujeme!

Centrum Lhotka v aktuálním čísle Katolického týdeníku

Letošní příloha Katolického týdeníku o projektu Centrum Lhotka je na světě! Dozvíte se v ní aktuální informace o chystaném projektu, o dění a aktivitách ve farnosti a třeba i o tom, jak můžete projekt podpořit. Přílohu najdete v Katolickém týdeníku č. 39 nebo si ji můžete přečíst přímo zde.

Tak už zase MÁME VYBRÁNO

A i téměř vyhráno. 28.5.2019 jsme se s P. Kordou zúčastnili slavnostního vyhlášení hlasovací soutěže MÁME VYBRÁNO. Naše veřejná sbírka projektu Centrum Lhotka skončila na 2. místě. Loňské předsevzetí získat letos více hlasů se nám podařilo naplnit: oproti 727 hlasům v r. 2018 jsme jich letos získali 946 (o 30 % více!) a za ně jsme získali 17 500 Kč (o 2,9 % více oproti 17 000 Kč v r. 2018).

Zbývá dodat, že před rokem v den vyhlašování výsledků (29.5.2018) hlasovací soutěže vyšla v Katolickém týdeníku příloha o našem projektu „Centrum Lhotka“ – k dispozici v přehledu aktualit na www.centurmlhotka.cz. Tím jsme tehdy aktivovali naši veřejnou sbírku a do letošního 29. května se na transparentním účtu shromáždilo 2 404 917 Kč! Velké Bohu díky a také velké poděkování všem dárcům!

Benefiční koncert Panochova kvarteta pro Centrum Lhotka

Srdečně Vás zveme na koncert Panochova kvarteta, který se uskuteční v pondělí 27.5.2019 v 19.00 hod. v kostele Panny Marie Královny míru v Praze – Lhotce. Cena vstupenky je 300 Kč. Celá částka je příspěvkem do veřejné sbírky na podporu výstavby Centra Lhotka. Rezervace vstupenek je možná na benefice@centrumlhotka.cz, prodej vstupenek probíhá také každou neděli po mši svaté v sakristii kostela.

 

Více o Panochově kvartetu naleznete na těchto odkazech:

https://www.casopisharmonie.cz/rozhovory/letajici-kvarteto-slavi.html

https://www.casopisharmonie.cz/kritiky/padesatiny-panochova-kvarteta.html

http://www.koncertniagentura.cz/cz/umelci/12-panochovo-kvarteto